Підприємці у Львові зможуть реєструватись онлайн

Міська рада Львова та державне підприємство «Національні інформаційні системи» підписали Меморандум про співпрацю.

У Львові підписали Меморандум, який дозволить підприємцям реєструватись онлайн

14 вересня у Львові стартував Forum 451°E, під час якого міська рада Львова та державне підприємство «Національні інформаційні системи» підписали Меморандум про співпрацю.

Про це повідомила прес-служба Львівської міської ради.

Як зазначено у повідомлені заступник міського голови Львова з питань розвитку Андрій Москаленко та генеральний директор ДП «Національні інформаційні системи» Станіслав Лур’є підписали відповідний Меморандум.

«Ми дуже дякуємо нашим колегам, які сьогодні з нами, тому що такий важливий крок — зареєструвати своє підприємство, тепер стає зробити ще простіше. В паперовому вигляді мають бути книжки, а все інше має бути електронним», — зазначив Андрій Москаленко.

Як вказано в тексті Меморандуму, документ підписано з метою впровадження новітніх технологій та формування культури роботи з інформацією представників бізнес-спільноти.

Міська рада Львова бере на себе зобов’язання щодо забезпечення уповноваженими співробітниками міської ради: прийняття електронних заяв через Портал; включення до Єдиного державного реєстру юридичних осіб, фізичних осіб-підприємців та громадських формувань (далі — Єдиний державний реєстр) відомостей щодо факту подання електронних заяв через Портал; прийняття рішення за результатом розгляду електронних заяв, в тому числі проведення державної реєстрації в Єдиному державному реєстрі в порядку та строки передбачені Порядком.

категорії
НовиниСуспільство

Публікації по темі