Питання результатів діяльності об’єднаних територіальних громад порушили під час круглого столу

Станом на 1 січня 2019 року Львівською обласною радою схвалено та затверджено перспективні плани 18 районів області у складі 85 ОТГ.

Вчора, 19 квітня, у Львівському центрі розвитку місцевого самоврядування відбувся круглий стіл «Порівняльна динаміка місцевого розвитку в ОТГ Львівщини».

Про це інформує прес-служба Львівської облдержадміністрації.

В межах засідання порушили питання результатів діяльності об’єднаних територіальних громад Львівщини, створених у 2015-2017 роках, показники та критерії спроможності, в т.ч. щодо надання якісних послуг та забезпечення розвитку території.

У круглому столі взяли участь перший заступник голови Львівської ОДА Ростислава Замлинського, експерти, представники обласної ради та обласної державної адміністрації, асоціації органів місцевого самоврядування та науковці

«Ця робота і цей шлях, який ми пройшли за 4 роки, був складним, але приніс свої результати. Питання сьогодні до кожного з нас, що ми обираємо і куди рухаємося. Ми і надалі готові допомагати, сприяти, рухатись вперед, адже альтернативи децентралізації нема. Коли ми продовжимо формувати нові ОТГ ми повинні думати про людей, які там живуть», – зазначив Ростислав Замлиснький.

Зазначимо, станом на 1 січня 2019 року Львівською обласною радою схвалено та затверджено перспективні плани 18 районів області у складі 85 ОТГ.

У 2015 році утворились 15 об’єднаних територіальних громад, у 2016 році – 7 об’єднаних територіальних громад, у 2017 році – 13 об’єднаних територіальних громад. У 2018 році утворилось 5 об’єднаних територіальних громад.

категорії
НовиниСуспільство

Публікації по темі