Поїзд «чотирьох столиць» з Києва в Ригу запустять 28 вересня

Українцям обіцяють потяг з Києва до Риги по 59 євро за квиток

Поїзд «чотирьох столиць» стартує 28 вересня з Києва. Про це заявив Міністр інфраструктури України Володимир Омелян на брифінгу за результатами пленарного засідання Міжурядової Українсько-Литовської комісії з питань торговельно-економічного та науково-технічного співробітництва

Поїзд «чотирьох столиць» за напрямком Київ (Україна) – Мінськ (Білорусь) – Вільнюс (Литва) – Рига (Латвія) запустять 28 вересня із Києва.

Міністр інфраструктури Володимир Омелян підкреслив, що вступ в дію Угоди про асоціацію між Україною та Європейським Союзом став додатковим імпульсом для активізації українсько-литовського двостороннього торговельного співробітництва. Тому потяг, який прямуватиме через 4 європейські столиці вирушає із Києва вже цього року, у вересні.

Нагадаємо, що майже половину квитків «Укрзалізниця» продає онлайн. Наразі через електронні канали клієнти «Укрзалізниці» купують близько 50% квитків від загального продажу. Ще у 2011 році, коли було впроваджено оформлення квитків через офіційний сайт компанії, цей показник сягав лише 1%.

категорії
Суспільство

Публікації по темі