По вул. Курмановича відновили рух

Як повідомили у департаменті житлового господарства та інфраструктури ЛМР, минулого тижня було завершено перший етап ремонту цієї вулиці та відкрито її для проїзду транспорту.

Рух транспорту на вул. Курмановича відновлено.

Як повідомили у департаменті житлового господарства та інфраструктури ЛМР, минулого тижня було завершено перший етап ремонту цієї вулиці та відкрито її для проїзду транспорту, передає пресслужба.

Наступний етап робіт розпочнеться цього року, за сприятливих погодних умов, орієнтовно у квітні-травні.

“На вул. Курмановича завершили роботи щодо облаштування нижнього шару асфальту. Тому з минулої п’ятниці вулицю відкрито для проїзду автомобілів.

Але наголошую, що на вул. Курмановича ми постелили лише нижній шар асфальту, і це є лише перша черга ремонту цієї вулиці. Роботи на цьому об’єкті будуть продовжені цього року. Буде постелено верхній шар асфальту, облаштовано велодоріжки, благоустрій, тощо”, — повідомила Ірина Маруняк.

Нагадаємо, за інформацією департаменту житлового господарства та інфраструктури, на вул. Курмановича облаштують якісне дорожнє полотно, тротуари, велодоріжку, встановлять освітлення. Загальна вартість ремонту становить 71,5 млн грн.

 

 

категорії
НовиниСуспільство

Публікації по темі