По вулиці Шеремети здійснять реконструкцію водопровідної мережі

ЛКП "Львіводоканал" прагне переоснащити всі застарілі лінінії водопровідних мереж.

До кінця року у Львові відбудеться масштабна реконструкція мереж водопроводу та каналізації по вул. Шеремети.

Відповідний тендер розміщено на сайті публічних закупівель Prozorro.

Вулиця Шеремети, що своєю протяжністю сягає 360 м. зазнає коригування і реконструкції щодо водонапірної мережі за очікуваною вартістю у 3 млн 870 тис. гривень.

До переліку завдань, зазначених у тендерній документації, належать демонтаж старих сталевих труб і установлення нових, встановлення підземних гідрантів для запобігання пожеж, улаштування круглих залізобетонних колодязів тощо. До технічного завдання також належать роботи із зовнішніми мережами. Для прикладу, земляні роботи – розроблення грунту, водовідлив із траншей, кріплення та улаштування піщаної основи, демонтаж горловин і плит колодязів, заміна люків.

Окрім першочергових завдань, сюди входить також фарбування трубопроводів, установлення попереджувальних знаків і капітальне прибирання території.

Варто зазначити, що тендерні пропозиції підприємствам можна подавати до 30 липня, аукціон із визначенням переможця відбудеться наспного дня – 31 липня.

Нагадаємо, що торги можуть скасувати у випадку подання пропозицій менше, ніж двох учасників.

Додамо також, що 19 липня з ініціативи “Львіводоканал” відбудеться розіграш тендеру щодо реконструкції водонапірно-каналізаційної мережі по вул. Металістів .

категорії
НовиниСуспільство

Публікації по темі