«Поліція цьогоріч задокументувала вдвічі більше фактів збуту зброї»,- В’ячеслав Аброськін

Одним з основних завдань працівників є виявлення та ліквідація каналів постачання зброї та боєприпасів.

Оперативні підрозділи стали активніше застосовувати такий спосіб документування збуту зброї, як оперативна закупка. Цього року задокументовано 119 фактів продажу зброї, боєприпасів та вибухівки.

Про це вчора, 20 жовтня, заявив В’ячеслав Аброськін, перший заступник Голови Національної поліції України під час наради за підсумками роботи блоку кримінальної поліції упродовж 9 місяців 2018 року, інформують на сайті Нацполіції.

В’ячеслав Аброськін зазначив, що одним з основних завдань, яке стоїть перед оперативними працівниками, є виявлення та ліквідація каналів постачання зброї та боєприпасів. Особлива увага повинна бути приділена виявленню нелегальних каналів надходження зброї зі сходу країни до областей, де не ведуться бойові дії. Відтак йтиметься і про попередження злочинів, учинених з використанням зброї.

Перший заступник глави Нацполіції також зазначив, що на території України з цією метою регулярно проводяться оперативно-профілактичні заходи під назвою «Зброя та вибухівка».

«Лише цього року ми вже провели дві операції «Зброя та вибухівка». За час проведення останньої з них з незаконного обігу вилучено та направлено на дослідження 913 одиниць вогнепальної зброї, 804 гранати, 266 вибухових пристроїв. Також вилучено майже 100 тисяч набоїв та 195 кг вибухових речовин», – зазначив В’ячеслав Аброськін.

Він також наголосив, що цей напрямок діяльності поліції перебуває на постійному контролі керівництва Національної поліції України.

категорії
Суспільство

Публікації по темі