Поліція поки не штрафуватиме українців за шашлики на карантині

За відсутність медичної маски на вулиці, а також за приготування шашликів у парку чи лісовій зоні штрафувати не будуть, бо немає підстав.

За відсутність медичної маски на вулиці, а також за приготування шашликів у парку чи лісовій зоні штрафувати не будуть, бо немає підстав.

Про це заявив представник Міністерства внутрішніх справ Артем Шевченко ефірі hromadske.

За словами Шевченка, це «рекомендація держави» — носити маски, але через відсутність масок поліція може провести тільки профілактичну бесіду.

«Профілактичні бесіди» — це один з головних інструментів дотримання вимог карантину, який, безумовно, використовують органи правопорядку”, — сказав Шевченко.

За шашлики, які з настанням теплої погоди почали готувати на вулиці українці, також поки штрафувати не будуть.

«Поки (штрафів — ред.) немає, але не виключено, що в майбутньому може бути», — наголосив представник МВС.

Штраф за шашлики в Києві під час карантину складе від 17 до 34 тис. грн, по місту будуть ходити патрулі. Про це раніше на своїй сторінці у фейсбуці повідомив заступник голови КМДА Олег Попенко.

З 12 березня Україна на карантині. Зачинено більшість магазинів, розважальні центри, на вимушені канікули пішов громадський транспорт.

На засіданні 25 березня Кабінет міністрів продовжив карантин до 24 квітня і ввів режим надзвичайної ситуації по всій країні.

Читайте нас у Telegram.

категорії
Суспільство

Публікації по темі