Пологовий на Некрасова ремонтуватимуть за понад 37 млн гривень

Роботи завершать 31 грудня 2020 року.

Львівська обласна клінічна лікарня шукає підрядника щодо робіт з капітального ремонту інженерних мереж та приміщень 1-го, 3-го та 4-го поверхів пологового корпусу на вул. Некрасова, 4 ціною у 37 млн 205 тис. грн.

Відповідний тендер опубліковано на порталі Prozorro.

У технічному завданні вказано, що підрядник відіб’є та оновить штукатурку зі стін та стель, а також підлоги, зокрема: з гранітної крихти; з керамічних плиток та щитового паркету. Улаштує суцільну теплоізоляцію, звукоізоляцію та пароізоляцію, зокрема і металеві двері; висушувачі для рук; дозатори; вставки для рушників; дзеркала тощо.

Також повідомляється, що підрядник корегуватиме електроосвітлення та електропостачання, зокрема й супровідні світильники; лампи; кабелі; розетки та вимикачі тощо. До цього ж, установлять систему палатної сигналізації; комп’ютерну мережу; обладнання телефонізації та диспетчерської.

Відтак, улаштує сантехнічне обладнання; теплову завісу; вентиляцію; теплопостачання та газопостачання тощо.

Початок аукціону проведуть 21 квітня, втім свої пропозиції щодо закупівлі можна надіслати до 17 числа цього місяця. Підрядник повинен завершити роботи не пізніше 31 грудня 2020 року.

Згідно з тендерною документацією, підрядник гарантує наявність відповідних довідок та документів, що обґрунтовують наявність працівників, обладнання та матеріально-технічне обладнання, які необхідні на термін виконання робіт.

Нагадаємо, що за цим же об’єктом будуть проводитись додаткові роботи з коригування щодо реконструкції ціною у 4 млн 147 тис. грн.

Згідно з технічним завданням щодо корегування, повідомляється, що підрядник оновить фасад, зокрема: вікна; штукатурку; карнизи; декоративні елементи тощо.

Улаштує теплоізоляцію та звукоізоляцію для горищ, а також систему опалення для усього пологового корпусу Львівської обласної клінічної лікарні.

Читайте нас у Telegram.

категорії
НовиниСуспільство

Публікації по темі