Понад 70% користувачів додатка «Дія» авторизувались через Приват24

На сьогодні 72,7% авторизованих користувачів програми держпослуг «Дія» користуються для підтвердження особи електронними сервісами Приватбанку.

На сьогодні 72,7% авторизованих користувачів програми держпослуг «Дія» користуються для підтвердження особи електронними сервісами Приватбанку.

Про це повідомила пресслужба банку.

З понад 1,2 мільйона авторизованих користувачів «Дії» майже 907 тисяч увійшли в сервіс через мобільний банк Приват24. За допомогою інших банків в додатку авторизувались майже 360 тисяч українців.

На сьогодні мобільний додаток завантажили понад 1,5 мільйона українців, з яких авторизувались і подали запити на електронні водійські посвідчення і техпаспорт 1,2 мільйона.

Користувачам сервісу видано 655 тисяч електронних водійських прав і 643 тисячі цифрових техпаспортів на авто.

Перший реліз мобільного додатку «Дія» містить цифрове посвідчення водія та свідоцтво про реєстрацію транспортного засобу.

Ці цифрові документи мають таку ж юридичну силу, як і фізичні посвідчення.

Також цифрове посвідчення водія можна пред’являти в якості документа, що посвідчує особу, на внутрішніх залізничних і авіарейсах.

Незабаром у «Дія» з’являться нові електронні документи — id-паспорт, поліс страхування автомобіля, студентський квиток та інше.

Міністерство цифрової трансформації  6 лютого представило мобільний додаток «Дія». З його допомогою до 2024 року можна буде отримати будь-яку  держпослугу, не виходячи з дому.

Читайте нас у Telegram.

категорії
Суспільство

Публікації по темі