Попит на легкові електромобілі в Україні зріс майже у півтора рази

У травні українці придбали і поставили на облік 643 електромобіля.

У травні українці придбали і поставили на облік 643 електромобіля.

Про це повідомляє Укравтопром.

З цієї кількості: легкових – 610 шт., комерційних – 33 шт. Таким чином, у порівнянні з минулим роком травневий попит на легкові електромобілі в Україні виріс майже в півтора рази, а на комерційні – на 43%.

Травневий ринок комерційних автомобілів на електротязі складався виключно з імпортного секонд-хенду і не відрізнявся різноманітністю. Основну масу склали електромобілі моделі RENAULT Kangoo Z. E., яких було зареєстровано 31 од. Два авто NISSAN e — NV200.

У той же час, в реєстраціях легкових електрокарів були присутні нові машини, але їх було всього 86 шт., а більшу частину (524 шт.) склали старі автомобілі. Найпопулярнішим електрокаром в українців залишається NISSAN Leaf. Минулого місяця 329 ліфів поповнили автопарк країни.

Всього з початку року в Україну було завезено та поставлено на облік 2381 легковий і 176 комерційних електромобілів, що відповідно на 64% і 209% більше ніж за аналогічний період минулого року.

Нагадаємо, в Україні змінюється процедура проходження перевірки технічного стану транспортним засобом.

Формат документу, що підтверджує успішне проходження транспортним засобом перевірки технічного стану, буде оновлено. З 1 травня 2019 року паперовий бланк протоколу буде видаватися суб’єктами здійснення ОТК в комплекті зі самоклейною міткою радіочастотної ідентифікації. Цю мітку необхідно буде закріплювати у правій верхній частині вітрового скла машини, з його внутрішнього боку.

категорії
ЕкономікаСуспільство

Публікації по темі

Новини