Порошенко підписав указ про підвищення зарплат військових

Заробітні плати військових зростуть мінімум на 30%.

Президент України ввів у дію рішення РНБО щодо збільшення заробітних плат військовослужбовців

Президент України Петро Порошенко ввів у дію рішення Ради національної безпеки і оборони України щодо пропозицій до Держбюджету про фінансування національної безпеки і оборони на 2019 рік.

Про це повідомила прес-служба АП.

Згідно з документом, Кабмін має передбачити у проекті держбюджету на 2019 рік “збільшення розміру грошового забезпечення військовослужбовців, осіб рядового і начальницького складу, поліцейських не менше ніж на 30% з урахуванням мінімального розміру грошового забезпечення осіб рядового складу Державної служби України з надзвичайних ситуацій та поліцейських – у сумі не менше 9 тис. грн; військовослужбовців рядового складу за контрактом першого року служби – у сумі не менше 10 тис. грн“.

Документом також передбачається першочергове фінансування заходів із розробки, підготовки виробництва та закупівлі нових зразків сучасного високоточного ракетного озброєння, артилерійського озброєння, бронетанкової техніки і озброєння, боєприпасів, високоточних засобів ураження та продуктів спеціальної хімії, облаштування дослідно-випробувальних полігонів для проведення випробувань боєприпасів.

Контроль за виконанням рішення Ради національної безпеки і оборони України, введеного в дію Указом президента, покладено на Секретаря Ради національної безпеки і оборони України.

категорії
Суспільство

Публікації по темі