Поспішайте придбати житло від Lev Development за старою ціною

До 15 вересня усі охочі можуть придбати житло у новобудовах за старою ціною.

З 15 вересня, зростуть ціни на усі квартири від Lev Development. Наразі ж клієнтам пропонують придбати нерухомість за попередньою ціною.

Lev Development, компанія, що використовує найкращі європейські технології у будівництві інформує про заплановане зростання цін на нерухомість у житлових комплексах HYGGE 148OBRIYOBRIY2 та OBRIY3, а також у клубному будинку GENEVA.

Відтак, до 15 вересня, усі охочі можуть придбати житло у новобудовах за старою ціною.

Довідка:

HYGGE 148, що на вулиці Пачічна. Це один із перших будинків в місті, в котрому у повній мірі реалізована концепція «двір без машин», адже на цокольному рівні будинку буде розташовано дворівневий підземний паркінг, що забезпечить усім мешканцям паркомісця.

OBRIY, OBRIY2 та OBRIY3 – житлові комплекси, що розташовані в екологічно чистій зоні на вулиці Малоголосківській. Перевагою саме цього житла – близьке розташування до центру міста.

GENEVA – клубний будинок, який вже зданий в експлатацю. Розташований він за адресою вул. Тараса Шевченка, 75а. Це житло елітного класу, де належним чином забезбечена термо- та звуко- ізоляція, а виконано будівництво з екологічно чистих матеріалів. Будинок виконано без комерції на першому поверсі, однак з консьєрж сервісом та підземним паркінгом.

Деталі у відділах продажу Lev Development:

м. Львів

вул. Грушевського 11

вул. Пасічна (біля будівництва)

+38 (097) 20 222 00

категорії
Суспільство

Публікації по темі