Поховання стає дорожчим: міська рада встановила нові тарифи на обрядові послуги

Відповідне рішення набирає чинності з дня його оприлюднення.

Львівська міська рада змінила тарифи на ритуальні послуги, які надає ЛКП «Виробничо-реставраційний комбінат обрядових послуг».

Про це йдеться у регуляторному акті від 15 травня 2019 року.

Як зазначено в акті, вартість ритуальних послуг та предметів ритуальної належності встановили відповідно до законодавства України з граничним рівнем рентабельності 12 відсотків. До цього тарифи діяли згідно з Рішенням № 204 від 2 квітня 2018 року. Відтепер вважається, що останній втратив чинність.

Зокрема за оформлення договору-замовлення на організацію та проведення поховання необхідно буде платити 11,20 гривні проти 7,70 у минулому році. Вартість оформлення свідоцтва про поховання зросла на 2 гривні до 7,40 грн.

Вартість копання могили, як і раніше, розраховується відповідно до розміру могили та стану ґрунту. До прикладу, при розмірі могили 2 метри з немерзлим ґрунтом копання коштує 1134 гривні, до цього було 716 гривень.

Як зазначено в Аналізі регуляторного впливу проекту рішення «Про встановлення ЛКП «Виробничо-реставраційний комбінат обрядових послуг» тарифів на ритуальні послуги», розрахунок вартості ритуальних послуг здійснюється у відповідності до вимог «Єдиної методики визначення вартості надання громадянам необхідного мінімального переліку окремих видів ритуальних послуг, реалізації предметів ритуальної приналежності», затвердженої наказом Державного комітету України з питань житлово-комунального господарства від 19 листопада 2003 року № 194.

Зазначимо, що відповідне рішення набирає чинності з дня його оприлюднення.

категорії
Новини ЛьвівщиниСуспільство

Публікації по темі