Працівникам СБУ призначили Подяку з міського бюджету

Кожному нададуть з міського бюджету м. Львова одноразову матеріальну допомогу у розмірі 5 000 грн.

Згідно із розпорядженням Львівської міської ради від третього березня, працівникам Служби безпеки України виділять грошову Подяку.

Нагродження відбудеться “за вагомі досягнення результатів в оперативно-службовій діяльності, високий професіоналізм, зразкове виконання службових обов’язків та з нагоди 27-ї річниці створення Служби безпеки України”, – як пише в самому документі.

Зокрема, нагородять Тетяну Іванкову – сестру медичну терапевтичного кабінету, Руслана Кимовича – старшого лейтенанта, Віру Ключковську – старшого прапорщика, Віталія Кмеця – майора, Лілію Маркову – майора, Тетяну Мінайлову – підполковника та Ірину Сулиму – лікаря-лаборанта.

Кожному нададуть з міського бюджету м. Львова одноразову матеріальну допомогу у розмірі 5 000 грн кожному на загальну суму 35 000 грн.

Так, згідно з документом, Управлінню соціального захисту департаменту гуманітарної політики доручили провести виплату відповідно до пункту 2 за рахунок коштів, передбачених у міському бюджеті м. Львова на 2019 рік за КПКВКМБ 0813242 “Інші заходи у сфері соціального захисту і соціального забезпечення“ у межах Комплексної програми соціальної підтримки окремих категорій громадян м. Львова.

категорії
НовиниСуспільство

Публікації по темі