Працівники Львівського обласного перинатального центру вимагають проведення чесного конкурсу на керівну посаду

Підписи під документом залишили 52 працівники перинатального центру. 

Працівники Львівського обласного клінічного перинатальному центру повторно звернулися до  Львівської обласної ради та облдежадміністрації з вимогою звернути увагу на прийняття кадрових рішень стосовно керівництва ЛОКПЦ.

Скан-копію відповідного звернення оприлюднено на офіційній сторінці ЛОКПЦ у Facebook.

Згідно з даними документу, працівники повторно інформують громадськість Львівщини та звертаються до керівництва області із закликом та проханням не приймати в ультимативному порядку деструктивні кадрові рішення стосовно їх керівництва.

“Абсолютно незрозуміла кадрова політика та критерії вибору, якими послуговуються при такому призначенні на керівну посаду, яке повинно проводитись саме на конкурсних засадах”, – йдеться в документі.

Згідно з даними, наведеними в документі, останні 10 місяців роботи свідчать про високу якість та організацію роботи існуючим керівництвом закладу.

На думку підписантів, призначення Ігора Потапова на посаду директора центру є ультимативним, створюватиме незручності і невиправдану небезпеку у наданні медичних послуг, ризики життю та здоров’ю жінкам і дітям.

Працівники переконані, що всі бажаючі проявити себе в керівництві ЛОКПЦ повинні продемонструвати свої професійні та адміністративні навики під час конкурсу ще до призначення.

Зазначимо, що свої підписи під цим документом залишили 52 працівники перинатального центру. 

категорії
НовиниСуспільство

Публікації по темі