Працівники перинатального центру вкотре звертаються до ЛОДА щодо проведення чесного конкурсу на посаду директора

Свої підписи під цим документом залишили 13 працівників перинатального центру. 

Працівники Львівського обласного клінічного перинатальному центру знову звернулися до  Львівської обласної ради та облдежадміністрації з вимогою звернути увагу на прийняття кадрових рішень стосовно керівництва ЛОКПЦ.

Скан-копію відповідного звернення оприлюднено на офіційній сторінці ЛОКПЦ у Facebook.

Згідно з даними документу, працівники вже втретє інформують громадськість Львівщини та звертаються до керівництва області із закликом та проханням не приймати в ультимативному порядку деструктивні кадрові рішення стосовно їх керівництва.

“22.04.2019 працівників Львівського обласного клінічного перинатального центру (ЛОКПЦ) безапеляційно поставили перед фактом зміни існуючого керівництва ЛОКПЦ, а також необгрунтовано і в ультимативному порядку призначено в.о. директора ЛОКПЦ поза конкурсним процесом. Абсолютно незрозуміла кадрова політика та критерії вибору, якими послуговуються при такому призначенні на керівну посаду, яке повинно проводитись саме на конкурсних засадах”, – йдеться в документі.

Згідно з даними, наведеними в документі, останні 10 місяців роботи свідчать про високу якість та організацію роботи існуючим керівництвом закладу.

Працівники переконані, що всі бажаючі проявити себе в керівництві ЛОКПЦ повинні продемонструвати свої професійні та адміністративні навики під час конкурсу ще до призначення.

Зазначимо, що свої підписи під цим документом залишили 13 працівників перинатального центру.

Нагадаємо, раніше повідомляли, що працівники Львівського обласного перинатального центру вимагають проведення чесного конкурсу на керівну посаду. На думку підписантів, призначення Ігора Потапова на посаду директора центру є ультимативним, створюватиме незручності і невиправдану небезпеку у наданні медичних послуг, ризики життю та здоров’ю жінкам і дітям.

категорії
НовиниСуспільство

Публікації по темі