Працівники ТЕЦ у Новому Роздолі та Новояворівську вже завтра отримають першу частину грошей

Протягом трьох днів після перших виплат працівникам новий управитель офіційно їх працевлаштує.

Вранці новий управитель Новороздільської ТЕЦ зустрівся з рештою працівників, які звільнились через невиплату заробітної плати попереднім управителем.

Про це інформує Департамент інформації та комунікацій з громадськістю Секретаріату Кабінету Міністрів України.

Вже 136 людей написали заяви на прийом на роботу. У Новояворівську — 164 працівники переуклали договір з новим управителем.  Завтра вранці відбудеться виплата першої частини грошей працівникам у двох містах.

Працівники Новояворівської ТЕЦ вже вийшли на роботу та почали заповнювати водою мережі, ліквідують пориви із залученням бригад зі Львова та Жидачева. Вже цієї середи там збираються запустити газ, незабаром у домівках мешканців міста буде тепло. В Новому Роздолі опалення буде наприкінці тижня.

«Наша перша задача зараз — виплатити гроші працівникам та забезпечити наявність спеціалістів для підготовки обладнання та мереж до запуску. Тепло в домівках людей — наш пріоритет. Замість того, щоб підготувати міста до опалювального сезону, колишній управитель не виконував свої обов’язки, не виплачував людям гроші та шантажував нас теплом у домівках 60-ти тисяч людей. Держава цього терпіти не буде», — повідомив Прем’єр-міністр Олексій Гончарук.

Він додав, що за його дорученням АРМА вже розірвала договір управління з приватною компанією Гарант Енерго М, яка більше шести місяців не виплачувала зарплати своїм працівникам та не забезпечила міста теплом до опалювального сезону. Після оцінки майна ТЕЦ у Новояворівську та Новому Роздолі укладено договір з новим управителем — компанією групи Нафтогаз.

Новий управитель уже зустрівся з більшою частиною працівників, перед якими є заборгованості. Завтра вранці вже відбудеться виплата першої частини грошей із заборгованості працівникам.

Протягом трьох днів після перших виплат працівникам новий управитель офіційно їх працевлаштує, щоб вони могли вийти на роботу. Другий транш зарплат буде протягом наступного тижня.

Найближчим часом новий управитель має отримати ліцензії на виробництво теплової та електричної енергії та на транспортування та постачання теплової енергії, а також дозвіл на концентрацію у Антимонопольного комітету, щоб укласти новий договір постачання газу з НАК «Нафтогаз».

Також за дорученням Голови Уряду Львівська ОДА вже виділила з резервного фонду бюджету на поворотній основі 1,9 млн грн на запобігання виникненню надзвичайної ситуації.

категорії
НовиниСуспільство

Публікації по темі