Представники ВМС України та Румунії обговорили подальше військове співробітництво

Українську сторону очолив командувач ВМС ЗС України адмірал Ігор Воронченко.

Представники ВМС України та Румунії обговорили питання подальшого військового співробітництва та безпеки у Чорноморському регіоні.

Про це повідомляє Міністерство оборони України.

Українську сторону очолив командувач ВМС ЗС України адмірал Ігор Воронченко.

Командування ВМС України провело низку важливих зустрічей і обговорило питання військово-морської сфери з виконуючим обов’язки начальника Генерального штабу ЗС Румунії, командувачем ВМС Румунії, начальником Академії ВМС Румунії і начальником Центру водолазної підготовки.

Протягом чотирьох днів представники національного флоту провели ряд важливих зустрічей та обговорили низку питань у військово-морській сфері з виконуючим обов’язки начальника Генерального штабу ЗС Румунії, командувачем Морських Сил Румунії, начальником Академії Морських Сил Румунії та начальником Центру водолазної підготовки. Необхідність такого візиту полягає в реалізації завдань, спрямованих на нарощування спільних зусиль зі стабілізації безпекової ситуації в Азово-Чорноморському регіоні, впровадження заходів з обміну досвідом, продовженню та визначенню основних напрямів двостороннього військового співробітництва та планування заходів з підвищення рівня взаємосумісності між ВМС двох країн за стандартами НАТО.

Також під за час візиту представники української сторони відвідали Фрегат МС Румунії F222 «Реджина Марія» та вітрильник «MIRCEA», на якому цього року курсанти Інституту військово-морських сил Національного університету «Одеська Морська Академія» проходили морську практику.

Варто зазначити, що Україна та Румунія активно співпрацюють під час участі у міжнародних військових навчаннях, таких як «Сі Бриз», «Посейдон», «Платинум Ігл» та другий рік поспіль разом проводять двосторонні навчання “Ріверайн”, де відпрацьовують заходи з підвищення взаємосумісності у складі корабельно-катерних груп. 

категорії
Суспільство

Публікації по темі