Президент України підписав закон про банкрутство

Після набуття чинності кодексу банкрутом можна буде стати або через суд, або досудовим шляхом.

15 квітня чинний Президент України Петро Порошенко підписав закон про банкрутство, який дозволяє фізичним особам оголошувати про власне банкрутство та відновлювати умови платоспроможності за кредитами.

Про це пише Еспресо.TV.

«Я сьогодні підписав закон про банкрутство. Незважаючи на те, що у нас було декілька питань щодо організаційного оформлення. Я думаю, що ми на рівні нормативних документів найдемо можливість, ми маємо позицію Верховної ради, комітету. Я дуже дякую Уряду за принципову позицію. Ми виконуємо свої обіцянки», – заявив Президент.

Відповідний документ буде введено в дію через шість місяців з дня його офіційного опублікування.

Відповідна процедура банкрутства допомагає боржнику вийти зі скрутного положення через суд, який має захистити від тиску кредиторів та створити умови для погашення заборгованості.

Завдяки новому закону фізична особа зможе отримати захист, а кредитор отримає гарантію повернення позик.

Після набуття чинності кодексу банкрутом можна буде стати або через суд, або досудовим шляхом.

Справи про банкрутство фізосіб розглядатимуть господарські суди за участю арбітражного керуючого. Завдяки процедурі банкрутства фізособа зможе очистити свою кредитну історію.

Нагадаємо, раніше повідомляли, що Державний російський банк “ВТБ” втратив 17,3 мільярда рублів (263,48 мільйона доларів). Це сталося через банкрутство його української “дочки”.

Зазначають, що загальна вартість банківських активів в Україні складала 13,1 мільярда рублів (199 мільйонів доларів), а зобов’язань – майже 15 мільярдів рублів (228 мільйонів доларів).

категорії
ПолітикаСуспільство

Публікації по темі