Президент звільнив керівника Львівської ОДА

За словами Президента, він не побачив жодного результату в областях.

Президент Володимир Зеленський звільнив з посади голову Львівської обласної державної адміністрації Маркіяна Мальського.

Про це він повідомив під час зустрічі Ради розвитку громад та територій.

«Не через те, що вони якісь люди не досвідчені чи не чисті на руку, як то кажуть, а через те, що у цих двох областях ми не побачили жодного результату», – пояснив президент Володимир Зеленський.

Зауважимо, з посади очільника Закарпатської ОДА, Володимир Зеленський звільнив  Ігоря Бондаренка.

Маркіян Мальський повідомив на своїй сторінці у Фейсбук, що повернеться до адвокатської діяльності та подякував команді президента.”після активного державницького життя на посаді голови ЛОДА повертаюся до адвокатської практики, наукової та дипломатичної діяльності. З командою професіоналів у Києві та Львові, з якими ми встигли спрацюватись, неохоче розставатись”. – написав він.

Нагадаємо, що Маркіян Мальський очолив Львівську обласну державну адміністрацію 6 липня. Цього дня Володимир Зеленський особисто представив його у Львові.

Додамо також, сьогодні, 24 грудня, під сесії ЛОР було озвучено виконуючого обов’язків очільника ЛОДА Василя Лозинського, який з серпня призначили першим заступником голови Львівської ОДА. 

Зазначимо, Василь Лозинський до призначення першим заступником працював виконавчим директором Асоціації місцевих рад «Ради Львівщини».

Він працював у Львівському університеті внутрішніх справ, потім – у Міністерстві фінансів, згодом – в управлінні економіки та інвестицій ЛОДА та в управлінні економіки та промислової політики ЛОДА. Також певний час очолював департамент економічного розвитку та інвестиційної політики ЛОДА.

У декларації Василя Лозинського вказано, що він має земельну ділянку у Суховолі тоді ж його дружина, Наталія Лозинська, має у власності квартиру та гараж у Львові. Крім цього, дружина новопризначеного заступника має 3 автівки (2 автівки марки Honda та Volkswagen 2014 року випуску).

За рік, на попередньому місці роботи, Василь Лозинський заробив 275 тисяч гривень, тоді як дохід його дружини склав – 373 тисячі гривень.

Варто також зауважити, що Василь Лозинський задекларував 125 тисяч гривень та 23,3 тисячі доларів готівкою, а також 4,6 тисяч доларів на банківському рахунку. Тоді ж як його дружина задекларувала 87,5 тисяч євро та 11,2 тисячі доларів готівкою.

категорії
НовиниСуспільство

Публікації по темі