Прийнято оперативні рішення в умовах загрози епідемії коронавірусної інфекції у Львові

Станом на ранок 17 березня, в інфекційній обласній лікарні перебуває 14 госпіталізованих осіб.
Джерело: galinfo

Сьогодні, 17 березня відбулося позачергове пленарне засідання 24 сесії ЛМР 7 скликання на якому обговорили рішення щодо загрози епідемії коронавірусної інфекції COVID-2019 у Львові.

Також, на сесії розглянули питання суттєвого збільшення резервного фонду для закупівлі необхідного медичного обладнання та план заходів з протидії поширенню захворювань, які спричинені коронавірусом.

Відповідно регламенту, питання №2 “Інформація щодо прийняття оперативних рішень в умовах загрози епідемії коронавірусної інфекції COVID-2019 у Львові” отримала заступник міського голови з гуманітарних питань, в. о. директора департаменту гуманітарної політики Галина Слічна, яка зазначає:

“Станом на сьогодні у світі захворіло 182 тисячі 405 осіб, з них – 43,5% це люди які одужали і 3,9% – ті, які померли. Надзвичайно складна ситуація склалася в Італії, адже там захворіло 27 тисяч 980 осіб станом на сьогодні, з яких 7,7%, а це 2 тисячі 158 осіб – померло. – провадить вона. – Що відбувається у м. Львові? Станом на ранок 17 березня, в інфекційній обласній лікарні перебуває 14 госпіталізованих осіб. В усіх них є анамнез, втім хвороби ще не встановлено. З тих 14 осіб: 5 – це мешканці Львова; 2 – дітей; 2 – термін захворювання становить п’ять днів, над якими проводили експрес-тести, що не виявили антитіла у хворих”, – повідомила Галина Слічна щодо статистики.

Відтак, прийнято наступні оперативні рішення в умовах загрози епідемії коронавірусної інфекції у Львові: з 12 березня припинено навчання у всіх освітніх закладах; впродовж 12-13 числа було узгоджено період на користь батьків, які мають можливість забезпечити безпечне перебування дітей без організації навчального процесу; з 16 числа всі працівники закладів освіти перебувають вдома, окрім організованого чергування в порядку 1 чи 2 осіб, в залежності від навчального закладу; відпрацювання навчального матеріалу організовується з використанням технології електронного навчання, втім були перебої 12-13 чисел цього місяця, але з 16 – запроваджено робота на платформі “Пласт”, з метою уніфікованого підходу до організації освітнього процесу в усіх школах міста.

“Спільно з управлінням інформаційних технологій, навчально-методичний центр та управління освіти розробляють і будуть наповнювати цю платформу всіма матеріалами, де буде розпочато усю роботу в уніфікованому дистанційному навчанні для всіх учнів Львова”, – зазначає Галина Слічна.

У зв’язку з зупиненням навчального процесу, роботодавцям заведено рекомендувати організувати батькам неповнолітніх дітей роботу в дистанційному режимі, адже величезна кількість батьків мають тих, хто ще відвідує дитячі садки. Щодо інформаційної політики, слід зазначити, що цілодобово працює гаряча лінія міста, консультування якої проводить медичний працівник. Також відомо, що розроблено інфографіку гарячих питань щодо коронавірусної інфекції з усіма детальними інструкціями та рекомендаціями, які розміщено по всіх житлових та нежитлових будівлях.

Слід зазначити, що за словами Галини Слічної, було проведено зустрічі з комунальними підприємствами, зокрема перевізниками у транспорті, для яких, цитуємо: “… закуплено засоби індивідуального захисту для водіїв: вони мають в салонах дезінфектори та рукавички”. Відтак, дезінфікуватимуть усі види транспорту, під’їзди, ліфти, а також вулиці тощо.

Насамкінець, Галина Слічна щодо соціальної складової зазначає: “Тимчасово зупинено роботу центрів дозвілля для літніх людей; розроблено чіткий алгоритм дій щодо обслуговування самотніх львів’ян та людей з інвалідністю; проводиться щоденний обдзвін людей, доставлення харчових продуктів та ліків та надаємо всю життєво необхідну підтримку”.

Читайте нас у Telegram.

категорії
НовиниСуспільство

Публікації по темі