Приміщення Львівського міського центру реабілітації «Джерело» реконструюють за понад 1 млн гривень

Реконструкцію планують розпочати з першого листопада цього року, а завершити вже до кінця наступного.

Відбудеться реконструкція приміщення для комунальної реабілітаційної установи змішаного типу «Львівський міський центр реабілітації «Джерело».

Центр реабілітації «Джерело», що розташований на вулиці Б.Хмельницького, 195 мають реконструювати, очікувана вартість робіт становить один мільйон 136 тисяч 907 гривень.

Відповідний тендер був опублікований 4 жовтня 2018 року на сайті Prozorro. Аукціон щодо цього тендеру запланований на 24 жовтня 2018 року.

Реконструкцію планують розпочати з першого листопада цього року, а завершити вже до кінця наступного.

У тендерній документації зазначено, що підрядник має провести внутрішні та зовнішні будівельні роботи. Також зазначено, що плануються монтажні роботи необхідного обладнання, а також проведення нових трубопроводів

Роботи мають бути виконані відповідно вимогам проекту та кошторису, а також відповідати усім будівельним нормам та правилам. Відповідно, матеріали, що будуть використані під час реконструкції мають відповідати державним стандартам і нормам. Замовник ж зобов’язується сприяти Підряднику у виконанні робіт та призначити робочу комісію з приймання об’єкта протягом 20-ти днів після одержання повідомлення про готовність об’єкта до експлуатації.

Виконавець після завершення ремонтних робіт має гарантувати можливість безперервної і безпечної  експлуатації Львівського міського центру реабілітації «Джерело» протягом 10 років.

категорії
НовиниСуспільство

Публікації по темі