Приміщення на площі Міцкевича передадуть ЛКП «Інститут стратегії культури»

Це приміщення підприємство орендуватиме тимчасово – впродовж одного року.

Сьогодні, 11 жовтня, під час засідання сесії Львівської міської ради депутати надали в оренду КУ «Інститут стратегії культури» нежитлові приміщення на пл. А. Міцкевича, 6/7.

Депутати надали комунальній установі «Інститут стратегії культури» нежитлові приміщення загальною площею 135,8 кв. м на пл. А. Міцкевича, 6/7 в оренду без права передачі у суборенду терміном на 1 рік для службових потреб.

Член фракції «УКРОП» Ігор Телішевський зазначив, що неправильно здавати приміщення в оренду комунальній установі, замість того, щоб виставити його на продаж та побудувати на ці гроші будинок для «атовців».

«Щоб приміщення не пустувало в той час, коли Інститут не має де заселитися, виникла думка надати його установі, терміном на 1 рік. Як тільки будемо мати право і підстави для продажу цього приміщення, ми його приймемо», – відповів депутат ЛМР Юрій Мельник.

Зазначимо, що КУ «Інститут стратегії культури» створили у червні торік. Він має розробити спеціальну програму з децентралізації, брендування та просування культурних закладів та туристичних об’єктів і стежити за виконанням «Стратегії розвитку культури Львова до 2025 року». В.о. керівника установи є депутат Львівської міської ради та координатор рекламної діяльності ТОВ «Мистецьке об’єднання «Дзиґа» Юлія Хомчин.

Зазначимо, будинок на пл. Міцкевича, 6/7 – пам’ятка архітектури місцевого значення, збудована у 1908-1909 рр.

категорії
ЕкономікаНовиниСуспільство

Публікації по темі