Припекло! – “Львівська залізниця” потребує пляжних парасоль

Замовник очікує придбати 19 пляжних парасоль за очікуваною вартістю 22 тис 761 грн.

Регіональна філія «Львівська залізниця» ПАТ «Українська залізниця» оголосила тендер на поставку 19-ти пляжних парасоль до кінця поточного року.

Відповідний тендер оприлюднили 25 жовтня, на порталі публічних закупівель Prozorro.

Згідно поданої документації, замовник має намір придбати 19 пляжних парасоль за очікуваною вартістю 22 тис 761 грн.

Зазначимо, це вже четвертий за рахунком тендер на ці позиції, які оголошує філія «Укрзалізниці» протягом поточного року. При цьому, замовник кожного разу вказує одну й ту ж вартість.

Вперше тендер оприлюднили 4 липня 2018 року. В конкуренції з ТОВ “Виробнича група “Кайман” переможцем мало стати ТОВ “Епіцентр К”, однак виникли певні питання щодо документації.

При цьому зазначимо, згідно даних Youcontrol, наразі компанія ТОВ “Епіцентр К” нараховує 138 різних видів діяльності, виступала відповідачем у 18 судових справах та за останній рік провела від 10 до 15 операцій з офшорами, визнаними в Україні.

Тож, власне, як вказують на порталі Prozorro, торги відмінили «у зв’язку із неможливістю усунення порушень, що виникли через виявлені порушення законодавства з питань публічних закупівель».

Відтак, 15 серпня замовник вдруге оголошує тендер на поставку все тих же 19-ти парасоль. Цього разу торги не відбулися, тому що жодна компанія не заявила про набір брати участь в торгах.

Теж стосувалося і третього тендера, інформацію про який ми вже раніше оприлюднювали 25 вересня.

Наразі триває етап подання пропозицій. Аукціон з визначення переможця запланували на 12 листопада поточного року, а заявити про намір брати участь компанії можуть до 9 листопада.

категорії
НовиниСуспільство

Публікації по темі