Припинено схему незаконного ввезення в Україну елітних автомобілів без сплати митних зборів – ДБР

Слідчі виявили факт незаконного ввезення автомобіля, в результаті чого державний бюджет недоотримав 658 000 гривен.

Слідчими Державного бюро розслідувань викрито схему незаконного ввезення в Україну елітних автомобілів без сплати обов’язкових митних платежів, які потім продавалися за підробленими документами.

Про це повідомляє прес-служба Держбюро розслідувань.

“Зокрема, слідчі виявили факт незаконного ввезення автомобіля “Мерседес”, в результаті чого державний бюджет недоотримав 658 000 гривен,” – йдеться в повідомленні, на офіційному сайті ДБР у понеділок.

Схема за участю співробітників Львівської митниці була організована наступним чином: автомобілі преміум класу незаконно ввозилися на територію України або в режимі тимчасового ввезення, або з документами дипломатичних представництв іноземних держав. Для них виготовлялися підроблені документи, а в автомайстернях номерні знаки перероблялися під наявні свідчення власності. Потім такі автомобілі з підробленими документами та номерами продавалися на території України

Співробітниками ДБР були проведені обшуки в службових приміщеннях Львівської митниці, а також за місцем проживання посадових осіб митниці.

“Наразі встановлюється кількість автомобілів, які були незаконно ввезені на територію України за участю даних співробітників, і збитки, завдані державі внаслідок реалізації схеми,” – підсумували в ДБР.

категорії
Суспільство

Публікації по темі