Приват24 продає валюту за новими безготівковими курсами

За перші 10 днів квітня через онлайн-сервіс обміну валют в Приват24 клієнти ПриватБанку купили 8,9 млн доларів і 2,3 млн євро.

ПриватБанк встановив нові безготівкові курси для клієнтів, які купують валюту онлайн через Приват24 або розраховуються карткою в закордонних інтернет-магазинах.

Повідомляє прес-служба банку.

Як повідомили в банку, нові безготівкові курси продажу доларів та євро є більш вигідними, ніж курси в касах банку. Наприклад, сьогодні купити американську валюту в касі можна за курсом 27,05 грн, а в Приват24 – за курсом 27,02 грн.

За перші 10 днів квітня через онлайн-сервіс обміну валют в Приват24 клієнти ПриватБанку купили 8,9 млн доларів і 2,3 млн євро, при цьому онлайн-продаж валюти банку становив 8,5 млн доларів і 2,5 млн євро. Середня сума операції купівлі валюти через Приват24 становить 179 доларів, а продають клієнти через онлайн-сервіс в середньому по 117 доларів.

Нагадаємо, що з 7 лютого 2019 року ПриватБанк запустив послугу онлайн-обміну валют в Приват24, мобільному додатку Privat24 та терміналах самообслуговування. Цю функцію запровадили разом із введенням в дію закону «Про валюту та валютні операції». Перезапуск сервісу онлайн-обміну валют дозволить клієнтам миттєво купувати й продавати долари США та євро для зарахування на валютні картки або депозити з банківських карток у гривні в рамках встановленого НБУ ліміту до 150 тис. грн на добу.

Довідка

ПриватБанк — найбільший за розмірами активів український банк і лідер роздрібного банківського ринку України, зареєстрований 19 березня 1992 року. Чисті активи ПриватБанку станом на 1 січня 2018 року становили 259 мільярдів гривень (19,3 % від активів усіх банків в Україні).

ПриватБанк володіє другою за чисельністю мережею відділень та найбільшою мережею банкоматів і терміналів серед банків України.

категорії
ЕкономікаСуспільство

Публікації по темі