Приватбанк запустив онлайн-перекази з іноземних карток VISA

Найближчим часом цей сервіс буде доступний і для iOS-версії Privat24.

В Україні запустили новий сервіс онлайн-переказів на картки Приватбанку з платіжної картки VISA будь-якого банку світу. Про це йдеться у повідомленні банку.

Тепер можна миттєво перерахувати гроші з картки закордонного банку на картку Приватбанку через веб- або мобільну версію Приват24.

При цьому для надіслання переказів не обов’язково бути клієнтом Приватбанку або реєструватися в Приват24.

Цей сервіс буде зручним насамперед для українців, що працюють за кордоном, фрилансерів, а також родичів і друзів клієнтів банку, які проживають за кордоном.

Крім того, це значно спрощує життя батькам іноземних студентів, які навчаються в Україні, і українським волонтерам – вони зможуть вільно отримувати пожертвування з-за кордону.

Також через Приват24 іноземці, які живуть або приїхали в Україну, зможуть переказувати гроші українцям безпосередньо зі своїх карток VISA.Надіслати переказ з іноземною картки VISA на картку Приватбанку можна в доларах, євро або гривні через Інтернет-банк Приват24 або додаток Privat24 для Android.

Щоб переказати гроші, достатньо знати лише номер картки отримувача. Безпеку операції гарантує технологія Verified by VISA. Тариф за р2р-переказ з іноземних карток становить 3% від суми.

категорії
Суспільство

Публікації по темі