Про що говоритимуть на виконкомі 14 червня?

Минуле засідання виконавчого комітету ЛМР перенесли через відсутність кворуму.

Завтра, 14 червня, відбудеться засідання Виконавчого комітету Львівської міської ради. Згідно з порядком денним планують розглянути 64 питання

Члени комітету мають розглянути Концепцію розвитку громадського транспорту та паркування приватного транспорту, схеми зовнішнього оформлення громадського транспорту. Про це доповість  в. о. начальника управління транспорту Олег Партика. Також начальник управління інженерного господарства О. Одинець винесе на порядок денний питання щодо правил приймання стічних вод споживачів до системи централізованого водовідведення.

Окрім того, говоритимуть про заходи щодо соціального захисту окремих категорій громадян, передачу матеріальних цінностей, відшкодування товаровиробникам та розміщення зовнішньої реклами.

Окремий блок питань становлять містобудівні умови та обмеження. Про них доповідатиме начальник управління архітектури та урбаністики Юрій Чаплінський. Зокрема обговорять можливість проектування на будівництво багатоквартирного житлового будинку на вул. Героїв УПА, реконструкцію комплексу комерційно-ділової діяльності на вул. Городоцькій, будівництва трансформаторної підстанції на вул. Зеленій.

Також планують розглянути містобудівні умови та обмеження для проектування на реставрацію будинку пам’ятки архітектури місцевого значення з пристосуванням під багатофункціональний центр комерційно-ділової діяльності та вбудованими приміщеннями перукарні і магазину з освоєнням простору горища на вул. І. Франка.

Нагадаємо, що минуле засідання Виконавчого комітету ЛМР перенесли через відсутність кворуму.

категорії
НовиниСуспільство

Публікації по темі