Програма декомпресії для військовослужбовців Нацгвардії буде продовжена у 2019 році

У рамках цієї програми буде продовжено дію проекту декомпресії у наступному 2019-му році, і Державним бюджетом передбачено фінансування у розмірі 14,3 мільйонів гривень

Програма декомпресії для військовослужбовців Нацгвардії довела свою ефективність і буде продовжена у 2019 році.

Про це заявила заступник Міністра соціальної політики з питань європейської інтеграції Олександра Чуркіна, повідомляє Міністерство соціальної політики України.

За словами Олександри Чуркіної проект декомпресії було розпочато у червні 2018 року для військовослужбовців Національної гвардії. За цей час більше сотні гвардійців, які прибули із зони проведення операції Об’єднаних сил отримали послугу  психологічної реабілітації військовослужбовців Національної гвардії України за програмою «декомпресія».

Варто зазначити, що декомпресія складається із комплексу заходів фізичного і психологічного відновлення організму людини та проводиться з метою поступової реадаптації військовослужбовців до звичайних умов життєдіяльності, запобігання розвитку у них психологічних травм.

Програма буде продовжена у 2019 році, і вже передбачено відповідне фінансування. У рамках цієї програми буде продовжено дію проекту декомпресії у наступному 2019-му році, і Державним бюджетом передбачено фінансування у розмірі 14,3 мільйонів гривень.

“Як відомо, Уряд ухвалив Державну цільову програму фізичної, медичної, психологічної реабілітації та соціальної і професійної реадаптації ветеранів до 2022 року”, – зазначила заступник Міністра.

категорії
ЕкономікаСуспільство

Публікації по темі