Прокуратура поновила права неповнолітніх ув’язнених на здобуття освіти у Львові

Навчальний процес з неповнолітніми ув’язненими здійснюється 4 дні в тиждень.

Прокуратурою області виявлено порушення чинного законодавства у сфері надання освітніх послуг в діяльності Державної установи «Львівська установа виконання покарань №19» (слідчий ізолятор).

Про це сьогодні, 7 листопада, повідомила прес-служба прокуратури Львівської області.

«Перевірка засвідчила, що гарантоване ст.53 Конституції України право на здобуття повної загальної середньої освіти керівництвом загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №55 м. Львова та ЛУВП №19 забезпечується не в повному обсязі», – йдеться в повідомленні.

Зокрема, адміністрацією ЛУВП №19 не укладено угоду про співпрацю із будь-яким загальноосвітнім навчальним закладом м. Львова, хоча фактично навчальний процес для 2 неповнолітніх ув’язнених шкільного віку розпочався.

Так, навчальний процес з неповнолітніми ув’язненими здійснюється 4 дні в тиждень (по 2-4 уроки щоденно), однак це в повному обсязі не може забезпечити виконання відповідних навчальних програм із дисциплін.

Також, ув’язнені діти не забезпечені всіма необхідними підручниками із предметів, що порушує їх право на здобуття якісної освіти.

Інформують, що з метою усунення виявлених порушень, прокуратурою області у жовтні цього року внесено вказівку керівництву ЛУВП №19, яка на даний час розглянута і задоволена.

Крім цього, скеровано лист до Департаменту гуманітарної політики Львівської міської ради з метою вжиття заходів щодо поновлення прав неповнолітніх ув’язнених на освіту.

категорії
НовиниСуспільство

Публікації по темі