Прокуратура розслідуватиме справу про закупівлю німецьких трамваїв

Прокуратура Львівщини розпочала кримінальне провадження за фактом службової недбалості посадовцями Львівської міської ради та ЛКП "Львівелектротранс" при закупівлі 30 вживаних німецьких трамваїв.

Прокуратура Львівщини розпочала кримінальне провадження за фактом службової недбалості посадовцями Львівської міської ради та ЛКП “Львівелектротранс” при закупівлі 30 вживаних німецьких трамваїв.

Про це повідомляє прес-служба прокуратури Львівської області

Як наголошується, провадження відкрито за фактом неналежного виконання службових обов’язків вказаними особами при закупівлі трамваїв, технічні характеристики яких не відповідають існуючим у Львові маршрутним лініям та платформам зупинок, за ознаками вчинення правопорушення, передбаченого ч.2 ст.367 КК України (службова недбалість).

“Проведення досудового розслідування доручено слідчому управлінню ГУ Нацполіції у Львівській області”, – йдеться у повідомленні.

Раніше повідомлялося, що у трамваях, які Львів придбав в Берліні, не можуть відкритися двері через особливості побудованих платформ на багатьох зупинках.

Львів купив вказані трамваї за ціною 18 тис. євро за одиницю. На розмитнення, транспортування і переобладнання кожного трамвайного вагону протрібно іще 24 тис. євро.

категорії
НовиниСуспільство

Публікації по темі