Промислова компанія відремонтує в області дорогу за 26,6 мільйонів гривень

Замовник попередньо оцінив виконання робіт у 26 млн 675 тис. грн.
Джерело: loda.gov.ua

Заболотцівська сільська рада замовляла капітальний ремонт автомобільної дороги місцевого значення С140137 Мамчурі – Ясенів. За кваліфікацією переможця роботи скоріш за все виконуватиме «МПП НАРА».

Відповідний тендер ще 27 листопада оприлюднили на порталі Prozorro.

Мова йде про ділянку дороги км 14+300 – км 17+300 Бродівського району, Львівської області.

Замовник попередньо оцінив виконання робіт у 26 млн 675 тис. грн.

Згідно з тендерною документації, в межах тендеру передбачено провести підготовчі та земляні роботи, встановити штучні споруди, улаштувати покриття, встановити зупинковий майданчик, прокласти тротуар, облаштувати дорогу.

Відтак сьогодні, 17 грудня, тривав аукціон з визначення переможця торгів. Змагалися дві компанії: «МПП НАРА» та «Товариство з додатковою відповідальністю “Шляхове ремонтно-будівельне управління № 65″», при чому перша згадана фірма одразу понизила вартість на 625 тис. грн, а друга – всього на 19 тис. Тож за пріоритетом ціни наразі підприємство «МПП НАРА» на етапі квалфікації переможця.

Варто вказати, що згідно даних Youcontrol, вищезгадана компанія поєднує одночасно 12 видів діяльності, в основному зорієнтованих на промисловість. Окрім того, штат працівників налічує від 10 до 15 осіб, а саме підприємство знаходиться у житловій будівлі.

Зазначимо, що це повторний тендер, в межах якого планують капітальний ремонт цієї автомобільної дороги. Перший був оприлюднений ще 9 листопада поточного року. Торги так і не відбулися у зв’язку з «поданням для участі в торгах менше двох тендерних пропозицій».

Між тим, прес-служба Львівської облдержадміністрації ще 14 травня 2018 року повідомляла про те, що тривають ремонтні роботи на автомобільній дорозі загального користування місцевого значення С141137 Мамчурі-Ясенів.

“Сьогодні розпочався ремонт на ще одній автомобільній дорозі, що знаходиться у межах Львівської області. Зокрема, роботи відбуваються на ділянці Висоцько-Заболотці”, – розповідав Роман Кокотайло, в.о. директора департаменту дорожнього господарства, транспорту та зв’язку Львівської ОДА.

Окрім того він також додав, що на цій автомобільній дорозі учора, 13 травня, підрядна організація МПП “НАРА” уже розпочала влаштування основи щебенево-піщаної суміші.

категорії
НовиниСуспільство

Публікації по темі