Протягом 2018 року у Львові демонтували понад 5,7 тисяч рекламних конструкцій

Найбільший порушник у розміщенні самовільних рекламних засобів — гральний бізнес.

Як повідомили в КП «Адміністративно-технічне управління» Львівської міської ради, у 2018 році в місті демонтували 5780 рекламних конструкцій, які були розміщені незаконно: без дозволу, або ж термін дії дозволу на їх розміщення не був продовжений.

Про це сьогодні, 11 січня, інформує прес-служба Львівської міської ради.

Зазначено, що більшість цих конструкцій, після отримання вимоги, суб’єкти господарювання демонтували добровільно. Водночас, найбільший порушник у розміщенні самовільних рекламних засобів — гральний бізнес.

«Боротьба із незаконно розміщеними рекламними конструкціями у Львові триває. Різноманітні вивіски та реклама прагнуть привернути увагу потенційних клієнтів, тому як результат — конструкцій, які псують загальне враження від усього фасаду будинку, стає більше. Більшість вивісок самовільно встановлюють та мають убогий дизайн, який, як правило, не узгоджується з архітектурою будинку, закриває декоративні елементи фасаду, агресивний колір та підсвітка вивісок і конструкцій відвертають увагу від оздоблення самого будинку, — акцентують в міському КП Адміністративно-технічне управління».

Додають, що при виявленні самовільно встановлених рекламних конструкцій, суб’єкту господарювання скеровують вимогу для добровільного усунення. Тим, хто не хоче самостійно прибирати незаконно встановлені конструкції та конструкції з порушеннями, “допомагає” КП «Адміністративно-технічне управління».

Так, впродовж 2018 року демонтовано 5780 рекламних конструкцій (у 2017 році — 2637 рекламних конструкцій). Більшість конструкцій, після отримання вимоги, суб’єкти господарювання демонтували добровільно. Також власники конструкцій, після одержання вимоги, почали частіше звертатися за консультацією на робочу групу для розробки паспорта вивіски та його узгодження.

Загалом у Львові узгоджено 6648 паспортів вивісок, які доповнюють фасад будівлі, а не псують його. З них за 2018 рік власники узгодили 1395 паспортів вивісок.

«Також варто зазначити, що крім законослухняних суб’єктів господарювання, які намагаються покращити своє місто естетичними вивісками та рекламою, є і найбільший порушник у розміщенні самовільних рекламних засобів та спотворення міста — гральний бізнес. Їхні рекламні конструкції є досить агресивними та негативно впливають на сприйняття усього фасаду, будинків, вулиць нашого міста. Тому у 2018 році було демонтовано 113 таких рекламних конструкцій. Але власників це не зупиняє, і вони повторно встановлюють свої конструкції назад. Хоча у разі повторного самовільного встановлення, витрати на демонтаж, транспортування та зберігання постійно відшкодовуються у п’ятикратному розмірі», — наголошують в КП «Адміністративно-технічне управління» Львівської міської ради.

категорії
НовиниСуспільство

Публікації по темі