Протягом 2018 року виявлено порушень на майже 111 млн грн під час виплат зарплат

Причинами таких порушень є безпідставне преміювання, встановлення різних видів заохочень, доплат та надбавок.

За минулий 2018 рік виявлено порушень під час виплат заробітної плати на суму майже 111 млн грн.

Про це повідомила Лідія Гаврилова, голова Державної аудиторської служби України, під час публічного звіту за минулий рік у Києві.

“Впродовж 2018 року виявлено порушень під час виплат заробітної плати на загальну суму майже 111 млн грн, у тому числі працівникам державної сфери на 65 млн грн”, – повідомила Гаврилова.

За її словами, причинами таких порушень є безпідставне преміювання, встановлення різних видів заохочень, доплат та надбавок.

Нагадаємо, раніше повідомляли, що Національний банк України з метою зменшення регуляторного впливу на суб’єктів господарювання урегулював низку питань стосовно порядку ведення  касових операцій у національній валюті. Такі норми містить постанова Правління Національного банку України від 12 лютого 2019 року № 37, яка набирає чинності з 15 лютого.

Зокрема було розширено перелік випадків, на які не поширюються обмеження готівкових розрахунків між суб’єктами господарювання та фізичними особами у розмірі 50 000 гривень. Тепер такі обмеження не поширюються на виплати, пов’язані з оплатою праці (зокрема враховуючи соціальну значимість таких питань) та на використання готівкових коштів з фонду оперативно-розшукових (негласних слідчих) дій.

категорії
НовиниСуспільство

Публікації по темі