Проведення оцінки впливу на довкілля відпрацьованих батарейок обійдеться Львову в 150 тисяч гривень

ЛМР розпорядилася про виділення коштів з міського фонду охорони навколишнього природного середовища.

Львівська міська рада розпорядилася про виділення коштів з міського фонду охорони навколишнього природного середовища у 2019 році.

Про це йдеться в Розпорядженні № 157, оприлюдненому прес-службою ЛМР.

Зазначено, що кошти будуть виділені відповідно до ухвали міської ради від 11 березня 2019 року № 4731 “Про затвердження переліку природоохоронних заходів, які фінансуватимуться за рахунок коштів загального фонду міського бюджету м. Львова у 2019 році, та річного плану пріоритетного фінансування природоохоронних заходів з міського фонду охорони навколишнього природного середовища у 2019 році“, враховуючи листа департаменту містобудування від 9 травня.

Фінансування у розмірі 457 тис. грн нададуть департаменту містобудування за рахунок коштів міського фонду охорони навколишнього природного середовища.

Згідно з Розпорядженням, за рахунок 100 тисяч гривень з цих коштів буде здійснено утримання об’єкта природно-заповідного фонду (утримання тварин, які постраждали від діяльності людини, у тому числі закупівля кормів для тварин). Також планують надати фахову ветеринарну допомогу постраждалим диким та екзотичним птахам і тваринам, на яку закладено 37 тисяч гривень.

Проведення екологічних конференцій, семінарів, вечорів та інших еколого-просвітницьких акцій коштуватиме місту 20 тис. грн.

Окрім того, заплановано за 15 тисяч грн видати спеціалізований буклет для дитячого населення міста “Я знайшов пташеня“, а за 60 тис. – поліграфічну продукцію з екологічної тематики (календарі, інформаційні плакати, буклети, соціальна реклама для розміщення на рекламних площинах міста та інформаційних стендах).

Міська рада також передбачила кошти на проведення інженерно-геологічних вишукувань на території РЛП “Знесіння“ для покращання благоустрою та технічного стану водойми, розташованої на вул. Митрополита В. Липківського – вул. Заклинських. На ці роботи в бюджеті закладено 75 тис. грн.

У 150 тисяч гривень оцінюють проведення оцінки впливу на довкілля складських приміщень відпрацьованих батарейок, про що також йдеться у Розпорядженні.

Зазначимо, що контроль за виконанням розпорядження покладено на Геннадія Васьківа, заступника міського голови з містобудування.

категорії
ЕкономікаНовиниСуспільство

Публікації по темі