Пустомитівщина витратить майже 5 мільйонів на реконтрукцію народного дому

Очікувана вартість таких робіт становить 4 мільйони 861 тисяча гривень.

Відділ культури Пустомитівської районної державної адміністрації оголосила тендер на реконструкцію народного дому у селі Городиславичі.

Відповідний тендер опублікований на порталі Prozorro.

У селі Городиславичі Пустомитівського району проведуть реконструкцію будівлі народного дому. Очікувана вартість таких робіт становить 4 мільйони 861 тисяча гривень.

Під час реконструкції будівлі проведуть необхідні демонтажні та будівельні роботи, замінять двері та вікна. Окрім цього, в народному домі відремонтують покрівлю, сходи, а також сцену. У межах тендеру облаштують санвузли, опалення, вентиляцію та сигналізацію. Гарантійний термін на виконані роботи становить 10 років з дня здачі об’єкта в експлуатацію.

Аукціон щодо тендеру розпочнеться 11 квітня, а закінчити роботи планують до кінця цього року.

Додамо, що аналогічний тендер вже був розміщений на порталі Prozorro 15 лютого цього року. Єдина відмінність у тому, що очікувана вартість реконструкції тоді становила на 1 тисячу гривень менше. Свої пропозиції тоді надали 3 компанії: ТзОВ “Терон Девелопмент”, які запропонували найнижчу ціну з усіх в розмірі 3,8 млн гривень, ТОВ “Підприємство “Турист”, що запропонували 3,9 млн гривень, та ТОВ “АріяБуд-ЛТД”, які запропонували 4,7 млн гривень. Та усі 3 підприємства отримали відмову від замовника.

Згідно з протоколами, усі компанії, що подались, не відповідали умовам тендерної документації, адже не надали усі підтвердження та документи, які були необхідні для визначення переможця.

Варто додати, що за даними YouControl ТзОВ “Терон Девелопмент” має розмір статутного капіталу всього 1 тисячу гривень, а за останні 3 роки у компанії 12 судових справ. ТОВ “Підприємство “Турист” має ще менший статутний капітал: він складає 400 гривень. Тоді ж ТОВ “АріяБуд-ЛТД” має також статутний капітал у розмірі 1 тис. гривень, компанія існує всього лише 4 місяці та займається 65 видами діяльності, від оптової торгівлі до будівництва.

категорії
НовиниСуспільство

Публікації по темі