Пустомитівський район вкотре поповниться сучасною амбулаторією

Будівництво закладу первинної медико-санітарної допомоги у сільській місцевості попередньо оцінили у 8,3 млн грн.

Управління капітального будівництва Львівської обласної державної адміністрації стало тендерним замовником будівництва амбулаторії загальної практики сімейної медицини у селі Муроване, Пустомитівського району.

Відповідний тендер вчора, 13 грудня, розмістили на порталі публічних закупівель Prozorro.

Варто вказати, що будівництво закладу первинної медико-санітарної допомоги у сільській місцевості попередньо оцінили у 8,3 млн грн.

Замовник зазначає, що окрім безпосередньо будівництва передбачено придбання електрообладнання, комп’ютерних та телефонних мереж, встановлення пожежної та охоронної сигналізації, системи відеоспостереження, влаштування системи опалення та мереж водопостачання. Крім цього, зазначають про необхідність благоустрою, озеленення та огороження території.

Згідно проекту договору, будівельні роботи планують виконати до кінця 2019 року.

Нагадаємо, раніше повідомляли, що на Львівщині зростає кількість медичних амбулаторій. Медичні заклади побудують у с. Брюховичі Перемишлянського району та в с. Либохора Турківського району Львівської області.

Зазначимо, згідно Наказу Міністерства охорони здоров’я України від 29 липня 2016 року №801 амбулаторія створюється для надання ПМД понад 1500 особам населення у місті і понад 1200 особам у сільській місцевості.

При цьому, будівництво подібного закладу не вирішить проблему відсутності робочих місць. «В амбулаторії працюють від одного до декількох лікарів загальної практики – сімейних лікарів з урахуванням кількості прикріпленого до амбулаторії населення», – вказано в Наказі.

категорії
НовиниСуспільство

Публікації по темі