Рада Європи назвала найуспішнішу реформу в Україні

Мова йде про реформу місцевого самоврядування.
Джерело: iportal.rada.gov.ua

Сергій Власенко, Голова Комітету з питань державного будівництва, регіональної політики та місцевого самоврядування, акцентував увагу на позитивних кроках у впровадженні реформи місцевого самоврядування.

Про це він заявив під час Форуму “Ефективне місцеве самоврядування як запорука демократичної та правової держави” у місті Краматорськ Донецької області, повідомляє інформаційне управління Апарату Верховної Ради.

Зокрема мова йде про формування об‘єднаних територіальних громад, передачу повноважень на місця, створення центрів надання адміністративних послуг тощо.

Разом з тим, Даніель Попеску, керівник Департаменту демократичного врядування Генерального директорату-II з питань демократії Генерального секретаріату Ради Європи, заявив, що громадяни України вважають реформу децентралізації однією із найуспішніших.

“Даніель Попеску повідомив про підтримку з боку Ради Європи реформи децентралізації, ознайомив із європейським досвідом територіальної організації влади та зазначив, що громадяни України вірять у цю реформу і вважають її однією із найуспішніших, про що свідчать результати соціологічних досліджень”, –йдеться в повідомленні.

При цьому представник Ради Європи підкреслив, що ще багато треба зробити на шляху впровадження реформи, у тому числі, внести зміни до Конституції України щодо децентралізації влади, врегулювати питання нагляду за діяльністю органів місцевого самоврядування, чітко розподілити повноваження між місцевими органами влади.

категорії
Суспільство

Публікації по темі