Рада Європи назвала найуспішнішу реформу в Україні

Мова йде про реформу місцевого самоврядування.
Джерело: iportal.rada.gov.ua

Сергій Власенко, Голова Комітету з питань державного будівництва, регіональної політики та місцевого самоврядування, акцентував увагу на позитивних кроках у впровадженні реформи місцевого самоврядування.

Про це він заявив під час Форуму “Ефективне місцеве самоврядування як запорука демократичної та правової держави” у місті Краматорськ Донецької області, повідомляє інформаційне управління Апарату Верховної Ради.

Зокрема мова йде про формування об‘єднаних територіальних громад, передачу повноважень на місця, створення центрів надання адміністративних послуг тощо.

Разом з тим, Даніель Попеску, керівник Департаменту демократичного врядування Генерального директорату-II з питань демократії Генерального секретаріату Ради Європи, заявив, що громадяни України вважають реформу децентралізації однією із найуспішніших.

“Даніель Попеску повідомив про підтримку з боку Ради Європи реформи децентралізації, ознайомив із європейським досвідом територіальної організації влади та зазначив, що громадяни України вірять у цю реформу і вважають її однією із найуспішніших, про що свідчать результати соціологічних досліджень”, –йдеться в повідомленні.

При цьому представник Ради Європи підкреслив, що ще багато треба зробити на шляху впровадження реформи, у тому числі, внести зміни до Конституції України щодо децентралізації влади, врегулювати питання нагляду за діяльністю органів місцевого самоврядування, чітко розподілити повноваження між місцевими органами влади.

категорії
Суспільство

Публікації по темі

Новини