Регіональний план управління відходами – це план залучення інвестицій та бізнесу в область, — Зубко

Міністр переконаний, що саме сфера управління з відходами може дати поштовх для розвитку малого та середнього бізнесу в регіонах.

Сьогодні на рівні держави є база стратегічних документів з чітким баченням, куди країна повинна рухатись і яких ключових показників має досягти у питаннях управління з відходами

Про це сказав на засіданні Координаційної ради з питань реалізації Національної стратегії управління відходами в України до 2030 року Міністр регіонального розвитку, будівництва та ЖКГ України Геннадій Зубко. Повідомляє прес-центр Міністерства регіонального розвитку.

Зокрема, серед прийнятих стратегічних документів урядовець назвав Національну Стратегію управління відходами до 2030 року та рамковий закон «Про управління відходами», який згодом Урядом подасть до парламенту.

«Цей План самостійно не працюватиме, якщо його не буде доповнено Регіональними планами. Саме вони – ключовий елемент для розбудови системи управління відходами по всій країні. І всі чітко мають розуміти, що регіональний план – це не просто план якихось заходів поводження з відходами. Це довгострокова регіональна маршрутна карта, яка має зав’язати на собі всіх ключових суб’єктів – муніципалітети, бізнес та інвесторів», — повідомив Геннадій Зубко.

Міністр переконаний, що саме сфера управління з відходами може дати поштовх для розвитку малого та середнього бізнесу в регіонах.

 

категорії
ЕкономікаСуспільство

Публікації по темі