Реконструкція Народного дому в селі Корничі обійдеться в 7,7 млн грн

На Львівщині, у селі Корниці до кінця наступного року проведуть повну реконструкцію Народного дому.

Бабинська сільська рада Самбірського району Львівської області оголосила тендер на реконструкцію будівлі Народного дому в с. Корничі Самбірського району Львівської області за очікуваною вартістю 7,7 млн грн.

Відповідний тендер сьогодні, 16 жовтня, оприлюднили на порталі Prozorro.

Згідно тендерної документації, роботи включатимуть встановлення внутрішнього водопроводу та каналізації, заміну опалення, проведення вентиляції та кондицiювання, влаштування блискавкозахисту, пусконалагоджувальні роботи та озеленення території.

В поданій документації вказано, що учаснику рекомендується відвідати та оглянути об’єкт, де будуть здійснюватись роботи, а також отримати від замовника усю необхідну додаткову інформацію, що може бути йому необхідна для підготовки пропозиції конкурсних торгів.

Зазначено, що матеріали, які будуть використовуватись учасниками для виконання робіт, повинні бути якісними та сертифікованими.

Терміном виконання робіт передбачено закінчити реконструкцію об’єкту до кінця 2019 року. Початок аукціону з визначення підрядника заплановано на 1 листопада.

Зазначимо, на офіційному сайті Бабинської громади, Самбірського району, Львівської області оприлюднили проект детального плану території в с. Корничі для реконструкції та обслуговування Народного дому.

В повідомленні вказано, що передбачається впорядкування земельної ділянки площею 0,5091 га, на якій знаходиться нежитлова будівля Народного дому та площею 0,0050 нежитлова будівля пункт збору молока ТзОВ «Молокозавод Самбірський».

Також інформують, що на ділянках опрацювання знаходяться інженерні мережі: ЛЕП середньої напруги (10 кВт), в пятидесятиметровій зоні опрацьованого кварталу знаходяться ЛЕП середньої напруги (10 кВт), газопровід середнього тиску, трансформаторна підстанція, газорозподільчий пункт.

Довідка: Корничі – село в Самбірському районі, Львівської області. Населення становить 433 особи. З 1 вересня 2015 року входить до складу Бабинської сільської громади.

категорії
НовиниСуспільство

Публікації по темі