Реконструкція театру ім. Марії Заньковецької коштуватиме понад 10 млн гривень

Театр ім. Марії Заньковецької визначився з переможцем відповідного тендеру.

Вчора, 12 вересня, визначили переможця тендеру з реконструкції театру ім. Марії Заньковецької.

Відповідний тендер розміщено на порталі закупівель Prozorro.

Роботи будуть проводитися у будівлі, в якій знаходиться ДП «Національний академічний український драматичний театр імені Марії Заньковецької» за адресою: 79008, м. Львів, вул. Лесі Українки, 1, що експлуатується.

Як йдеться у тендерній документації, роботи будуть проводить на усунення дефектів згідно дефектних актів на кабельну лінію, вентиляцію, систему пожежної сигналізації, та інші.

У тендері приймали участь 3 підприємства, зокрема ПП “Львівелектросервіс”, ПП “Арт-Енерго”, ТзОВ “БУДІВЕЛЬНА КОМПАНІЯ “ПРОМЕНЕРГОБУД”.

У результаті тендеру виграло приватне підприємство “Арт-Енерго”, запропонувавши суму 10 млн 200 тис гривень. Власником підприємства, згідно інформації на порталі Youcontrol, є Ярослав Бойко. До основних видів діяльності підприємства відносяться зварювальні, газополум’яні, наплавні роботи, електричне устаткування електричних станцій та мереж, технологічне електрообладнання напругою понад 1000 В, технічний огляд, випробування, експертне обстеження, технічне діагностування машин, механізмів, устаткування підвищеної небезпеки тощо.

Згідно технічної документації крім влаштування збірної кабельної шахти, підрядник повинен буде провести ремонтно-оздоблювальні роботи. Усі роботи повинні бути завершенні до кінця наступного року.

Зазначимо, що перші торги з аналогічного тендеру не відбулися, через відхилення всіх тендерних пропозицій згідно з Законом про публічні закупівлі.

 

категорії
НовиниСуспільство

Публікації по темі