Реконструкція вулиці І.Миколайчука обійдеться у понад 90 мільйонів гривень

Замовник встановив очікувану ціну тендеру в 91 млн 223 тис. 239 грн. 

Департамет житлового господарства та інфраструктури Львівської міської ради шукає підрядника для реконструкції вулиці Івана Миколайчука.

Відповідний тендер опублікований на порталі Prozorro.

Ремонтуватимуть вулицю не всю: у рамках тендеру проведуть реконструкцію від вулиці Пилипа Орлика до в’їзду на Голосківський цвинтар. Це близько 2 кількометри дороги. Такий ремонт місту обійдеться у понад 90 мільйонів гривень, адже замовник встановив очікувану ціну тендеру в 91 млн 223 тис. 239 грн.

У технічному завданні зазначено, що перед початком дорожніх робіт замовник має демонтувати старе дорожнє покриття та розібрати існуючу огорожу з металевої сітки. Після цього буде облаштований новий дорожній одяг. У рамках тендеру планують відремонтувати тротуари, з’їзди та примикання. Також під час реконструкції мають встановити будівлі дорожньої автотранспортної служби, здійснити монтаж нових дорожніх знаків та нанести дорожню розмітку холодним пластиком.

Окрім цього, на вул. І.Миколайчука підрядник облаштує зовнішнє електроосвітлення, систему зв’язку, а також зовнішню каналізацію та газопостачання.

Роботи з реконструкції дороги планують завершити до 25 грудня 2020 року. Аукціон щодо тендеру розпочнеться 15 травня.

категорії
НовиниСуспільство

Публікації по темі