Ремонт дороги в Дрогобичі обійдеться в 16 мільйонів гривень

Усе фінансуватиметься підприємством, проте, у випадку необхідності, виділять кошти із місцевого бюджету.

КП “Комбінат міського господарства” Дрогобицької міськради оприлюднив тендер щодо капітального ремонту вул. Михайла Грушевського.

Переоснащення обійдеться в 16 млн 816 гривень, при цьому фінансування здійснюватиметься за кошти підприємства та місцевого бюджету, у випадку наявності призначень.

Зазначимо, виконають необхідні роботи до 1 листопада 2020 року, а наразі триває етап подання пропозицій на участь в торгах.

Так, згідно з технічним завданням, переможець підготує вулицю до майбутнього ремонту. Проєктом передбачається зміна асфальтобетонного покриття і бордюрів. Сюди належить улаштування технічних і пішохідних тротуарів, з’їздів і проїзної частини дороги тощо.

вул. Михайла Грушевського, Дрогобич

Окрім вищеназваного, цілком переоснащать прилеглі території. Мова стосується насамперед викорчування старих пнів дерев, здійснення озеленення.

Зауважимо, установлять дорожню розмітку, зокрема велосипедного шляху для комфорного пересування, а також облаштують бетонний пандус.

Додамо, аукціон відбудеться 31 жовтня, при цьому участь мають можливість брати ті компанії, які встигли оприлюднити пропозицію до 30 жовтня 2019 року відповідно.

Нагадаємо також, нещодавно оголосили про два торги стосовно капітальних ремонтів доріг у Дрогобичі. Насамперед щодо покриття по вул. В. Великого, який обійдеться в 2 млн 781 тис. грн, в той час як капітальний ремонт дорожнього покриття по вул. Вокзальна складатиме 3 млн 53 тис. гривень. Щоважливо, підряник не надав жодної тендерної документації проєкту, відтак роботи по вул. Володимира Великого мають здійснити до 30 листопада цьогоріч, а до 30 червня 2020 року – по вул. Вокзальній.

У Дрогобичі відкрили новий спортмайданчик. Здійснення проєкту обійшлося в понад 1 млн гривень, 700 тис, з яких виділили із обласного бюджету.

 

 

категорії
НовиниСуспільство

Публікації по темі