Ремонт парку у Львові за ₴16 млн хоче провести фірма 23-річної танцівниці шоу-балету

Департамент містобудування Львівської міської ради має намір підписати договір на капітальний ремонт парку ім. Івана Виговського за 15,9 млн грн із ТОВ «Інвестиційна компанія "Укрбудсервіс"».

Департамент містобудування Львівської міської ради має намір підписати договір на капітальний ремонт парку ім. Івана Виговського за 15,9 млн грн із ТОВ «Інвестиційна компанія “Укрбудсервіс”». Фірма належить 23-річній танцівниці та колишній студентській віце-міс Львова Марті Петричко. Дешевшу пропозицію тендерний комітет відхилив.

Про це стало відомо із системи публічних закупівель Prozorro, передає Zaxid.net.

Ремонт парку ім. Виговського площею 5,2 га, що розташований на однойменній вулиці у Львові, коштуватиме майже 15,9 млн грн. Хоча очікувана вартість робіт була на 2,8 млн грн вищою.

За 15,9 млн грн копанія-переможниця тендеру повинна буде провести санітарну обрізку дерев у парку, викорчовування чагарників, прокласти хідники, висадити квітники, встановити дитмайданчик та скейтпарк, обладнати майданчик для вигулу собак та встановити зовнішнє освітлення.

Окрім ТОВ «Інвестиційна компанія “Укрбудсервіс”» участь у тендері брали ще дві компанії: ТОВ «Львівська дорожня служба» та ТОВ «Арка-Пік». Пропозиція ТОВ «Львівська дорожня служба» була дешевшою від пропозиції фірми-переможниці майже на 550 тис. грн, але її відхилили через невідповідність тендерної документації вимогам. Пропозиція ТОВ «Арка-Пік» була дорожчою на 2,3 млн грн.

За даними аналітичної системи YouControl, ТОВ «Інвестиційна компанія “Укрбудсервіс”» існує з липня 2016 року і зареєстрована на вул. Старознесенській у Львові. Одноосібною власницею фірми є львів’янка Марта Петричко, а директоркою – її мати Наталія Петричко. Марта Петричко – це 23-річна танцівниця, яка у 2016 році завоювала звання студентської віце-міс Львова. У її Facebook також вказано, що вона є економісткою за освітою.

Як повідомляли «Наші Гроші. Львів», у травні минулого року фірма дівчини виграла тендер на рекультивацію сміттєзвалища у Миколаївському районі за 3,7 млн грн. На той момент власниця вірми танцювала у балеті Ladies Side у Китаї. Ця сама фірма також виграла тендер на реконструкцію ставу у ботанічному саду ЛНУ ім. Івана Франка.

категорії
НовиниСуспільство

Публікації по темі