Реставрування будинку-пам’ятки на Стефаника коштуватиме місту понад 3 млн гривень

Ремонтно-реставраційні роботи виконають до 31 грудня наступного року.
Автор фото - Ольга Заречнюк, 2014

Послуги з реставрування будинку-пам’ятки архітектури місцевого значення на вул. Стефаника, 11, охоронний №280 вартістю у 3 млн 908 тисяч гривень замовило Управління охорони середовища ЛМР.

Цю очікувану вартість робіт вказано у тендері, що було розміщено на порталі Prozorro.

Початок аукціону проведуть 24 березня, втім свої пропозиції щодо закупівлі можна надіслати до 23 березня 2020 року. Зазначимо, що строк постачання товарів та саме виконання робіт чи надання послуг, підрядник гарантує виконати не пізніше 31 грудня наступного року.

Згідно з тендерною документацією, підрядник гарантує наявність відповідних довідок та документів, що обґрунтовують наявність працівників, обладнання та матеріально-технічне обладнання, які необхідні на термін виконання робіт.

Підрядник реставруватиме чотириповерховий житловий будинок і пофарбує фасади. Відтак, установить відреставровані ґрати та огорожі, а також карнизи, вікна, підвіконня тощо. Видалить різноманітні забруднення, виконає архітектурний декор балконів, вікон, арок та колон.

Насамкінець, укріпить фасади, декор архітектурних елементів, балкони та інші конструкції будинку-пам’ятки. Слід зазначити, що на період виконання ремонтно-реставраційних робіт, підрядник гарантує застосування заходів із захисту довкілля.

Згідно з оприлюдненими даними на моніторинговому порталі DoZorro, 20 грудня минулого року Управління охорони середовища ЛМР уже замовляли ремонтно-реставраційні роботи щодо будинку-пам’ятки на вул. Стефаника, 11, охоронний №280, відтак планувалися проєктні роботи на суму 220 тисяч гривень. Відомо, що переможцем аукціону став ФОП Черняк Ігор Якович на суму 199 тисяч 882 гривні.

Відтак, за даними аналітичної платформи YouControl, ФОП Черняк Ігор Якович зареєстрований на ринку праці 1 рік та три місяці – від 12 листопада 2018 року, основною діяльністю є діяльність у сфері архітектури.

Довідка

Будинок-пам’ятка місцевого значення на вул. Стефаника, 11, охоронний №280 – чотириповерховий житловий будинок, споруджений у 1873-1876 рр. за проєктом львівського арх. Адольфа Куна для кн. Ядвіґи з Замойських, дружини Леона Сапіги, маршалка Галицького крайового сейму. Це перша у Львові чиншова кам’яниця у стилі неоготики, а також найбільший багатоквартирний житловий будинок міста довоєнного часу. Тут розміщувалися редакції газет, приміщення товариств, різноманітних майстерень та бюро. У 1910-х рр. будинок став власністю закладу Оссолінських: крім помешкань тут розташувалася його адміністрація, а з 1932 р. – книгарня.

Читайте нас у Telegram.

категорії
Всі новиниСуспільство

Публікації по темі