Рівень роздрібної торгівлі на Львівщині зріс на майже на 10%

Цей показник вищий за середній рівень в державі.

У січні-березні 2019 року через роздрібну торгову мережу підприємств області реалізовано товарів на 14,7 млрд грн, що на 9,7% більше обсягу січня-березня 2018 року

Про це повідомляє прес-служба Львівської обласної державної адміністрації з посиланням на Головне управління статистики у Львівській області.

Частка товарообороту торгової мережі підприємств становила 74,9%, підприємців-фізичних осіб – 25,1%.

У січні-березні 2019 року обсяг продажу споживчих товарів у роздрібній торгівлі області з розрахунку на одну особу становив у середньому за місяць 1946 грн, що на 4,4% більше від середнього показника у державі.

Нагадаємо, що у 2018 році через роздрібну торгову мережу населенню реалізовано товарів на 57,6 млрд грн, що на 4,8% більше обсягу 2017 року.

Довідка

Роздрібний товарооборот включає дохід від перепродажу безпосередньо населенню нових або уживаних споживчих товарів (за готівку, банківські платіжні картки тощо) через магазини, інтернетмагазини, аптеки, автозаправні станції, кіоски, лотки, намети, фірми поштового замовлення тощо, з урахуванням суми непрямих податків на продані споживчі товари (ПДВ, акцизний збір тощо).

Джерело розрахунків: щодо роздрібного товарообороту юридичних осіб – на основі даних державного статистичного спостереження “Продаж і запаси товарів у торговій мережі”, щодо роздрібного товарообороту фізичних осіб-підприємців – на основі даних державного статистичного спостереження “Структурні зміни в економіці України та її регіонів”.

категорії
ЕкономікаНовиниСуспільство

Публікації по темі