Робоча група вирішить проблему з підвищеними трамвайними зупинками у Львові

Керівником робочої групи буде Андрій Білий, заступник директора департаменту житлового господарства та інфраструктури.

Згідно з розпорядженням № 89 Львівської міської ради, від 6 березня 2019 року у Львові буде утворена робоча група щодо впорядкування висоти платформ на трамвайних зупинках.

Таке рішення було прийняте через врахування неодноразових скарг мешканців та комунальних перевізників міста Львова на значну висоту платформ на трамвайних зупинках. У рішенні було зазначено, що висота платформ сьогодні у Львові ускладнюють роботу громадського транспорту та створюють потенційну загрозу травмування пасажирів.

Керівником робочої групи буде Андрій Білий, заступник директора департаменту житлового господарства та інфраструктури.

«Робоча група має напрацювати міські стандарти висоти платформ на трамвайних зупинках та проінформувати Львівського міського голову про результати напрацювань», – зазначається у розпорядженні.

Втім представники ГО «За якісний транспорт» нічого не чули про створення робочої групи, також вони зазначили, що цю проблему вже обговорювали.

«На той час, коли я був головою ГО «За якісний транспорт», платформи на Дорошенка і Личаківській будувались, і я говорив, що потрібно їх зробити згідно з ДБН, тобто не вищими, ніж 30 см. Зараз вони приблизно мають висоту 35 см, тому їх усі треба опустити до 22-24 см. Це необхідно для функціонування всіх видів транспорту: Електронів, берлінських трамваїв тощо», – пояснює Святослав Товстига, засновник ГО «За якісний транспорт».

Також, за його словами, на деяких відрізках Сихівської гілки платформи потрібно продовжити, щоб можна було запускати систему із двох вагонів, трамваїв “Електрон”, які мають довжину – 40,9 м.

«Проте як Личаківська, так і Сихівська гілка зараз ще є на гарантії. Тому спершу їх потрібно зняти з цієї гарантії, фактично розібрати і довести ладу», – додає Святослав Товстига.

категорії
НовиниСуспільство

Публікації по темі