Розробка ландшафтних проектів за 3 дні: Сокальська РДА оприлюднила два тендери

Замовник очікує проекти створення ландшафтного заказника місцевого значення.

Відділ агропромислового розвитку Сокальської районної державної адміністрації оприлюднив два тендери з розроблення проектів створення ландшафтних заказників місцевого значення.

Мова йде про два тендери, які 14 грудня розмістили на порталі Prozorro.

Зокрема замовник очікує проект створення ландшафтного заказника місцевого значення “Корчминський” за 40 тис. грн та “Хлівчанський” також за 40 тис. грн.

Згідно тендерної документації, необхідно підготувати картосхеми з відображенням меж територій об‘єкта Природно-заповідного фонду України (ПЗФ); картосхем або оглядових карт розташування проектованої території або об’єктів ПЗФ відносно прилеглих меж адміністративно-територіального устрою населених пунктів та транспортного сполучення формату А4-А3 у масштабі 1:1000 та 1:100000.

«Метою заходу є підготовка та розроблення проекту створення ландшафтного заказника місцевого значення “Корчминський”» розміщеного за межами населеного пункту на території Корчівської сільської ради Сокальського району орієнтовною площею 2,0 га, з метою збереження унікальних рослинних угруповань, ландшафтів, біорізноманіття та підтримання екологічного балансу регіону» – йдеться в технічному завданні одного з тендерів.

В заданні до ландшафтного заказника місцевого значення “Хлівчанський” зазначено, що він розміщений за межами населеного пункту, на території Хлівчанської сільської ради Сокальського району орієнтовною площею 40,6 га.

Варто зауважити, що аукціон з визначення переможця торгів назначено на 21 грудня поточного року. При цьому, створити проекти необхідно за 3 дні: до 25 грудня 2018 року. Наразі з’ясувати коректність оприлюднених замовником даних не вдалося.

категорії
НовиниСуспільство

Публікації по темі