Рух на сходах підземних переходів буде більш організованим та безпечним

Відтак у ДБН прописано, що на сходах підземних переходів доцільно розділяти потоки пішоходів на вхід і вихід розділювальними поручнями.

У нових ДБН “Вулиці та дороги населених пунктів” введено норму щодо проектування розділювальних поручнів на сходах підземних переходів.

Інформує Урядовий портал.

Проектування розділювальних поручнів на сходах підземних переходів сприятиме організації безпечного та зручного руху пішоходів на вхід та вихід.

“Безпека людей –  це пріоритет №1. Тому під час роботи над новими ДБН щодо вулиць і доріг населених пунктів було передбачено проектування зручних розділювальних поручнів на сходах підземних переходів. Це буде актуально в першу чергу для переходів, які поєднані з метро, а також всіх інших, де є великі потоки людей”, –  зазначив Лев Парцхаладзе, заступник Міністра регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України.

За його словами, це сприятиме впорядкуванню потоків людей на вхід та вихід, мінімізації можливих зіткнень та тисняви на сходах, створенню умов для безпечного та більш зручного руху, особливо для людей похилого віку та у зимовий період.

Відтак у ДБН прописано, що на сходах підземних переходів доцільно розділяти потоки пішоходів на вхід і вихід розділювальними поручнями.

категорії
Суспільство

Публікації по темі