Ryanair відкрив продаж квитків на два нових рейси з України

Ryanair опублікував розклад і відкрив продаж квитків на два з трьох нових рейсів, які були анонсовані комерційним директором лоу-коста.

Ryanair опублікував розклад і відкрив продаж квитків на два з трьох нових рейсів, які були анонсовані комерційним директором лоу-коста.

Про це пише avianews.

Польоти з варшавського аеропорту «Модлін» в Харків авіакомпанія почне з 29 березня 2020 року, тоді як з Будапешта до Харкова — з 3 квітня 2020 року.

По обох напрямках лоу-кост буде літати два рази на тиждень: з Варшави по середах і неділях, з Будапешта — по понеділках і п’ятницях.

Мінімальна ціна авіаквитків в одну сторону на лінії Харків-Варшава починається від 22 євро, тоді як на маршруті Харків — Будапешт — від 24 євро.
Якщо останній маршрут буде новим для харківського аеропорту, то лінія Харків-Варшава вже кілька років обслуговується польської авіакомпанії LOT. Даний авіаперевізник здійснює щоденні рейси і продає квитки за ціною від 116 євро в обидві сторони.
з 1 червня 2020 року на лінію Харків-Будапешт вийде Wizz Air. Авіакомпанія анонсувала відкриття цих рейсів на місяць раніше Ryanair. Примітно, що ірландський лоу-кост вирішив літати саме в ті ж дні, що і Wizz Air.

Третій анонсований Ryanair маршрут Херсон-Краків досі не доступний на сайті лоу-коста. Польоти за нього повинні початися з 21 грудня 2019 року з частотою два рейси на тиждень.

категорії
Суспільство

Публікації по темі